Aktualności

Targi The Leisure Show 2018

cze 3, 2018

Czas i lokalizacja
16-18 wrzesień 2018
World Trade Center, Dubaj – Zjednoczone Emiraty Arabskie

O wydarzeniu

The Leisure Show Dubai to największe targi regionu dla branż zajmujących się wypoczynkiem, outdoor design, sport & fitness, rekreacją.

Wydarzenie to uzupełnia słynne targi The Hotel Show Dubai, które odbywają się w tym samym czasie.

The Leisure Show jest skierowane do szybko rozwijającego się rynku rekreacyjnego. Ponad 150 międzynarodowych wystawców i 5000 odwiedzających z całego świata zainteresowanych innowacyjnymi produktami i sprzętami do budowy, obsługi i utrzymania kurortów, centrum rozrywki i fitnessu, spa i basenów, stref zewnętrznych, obiektów rekreacyjnych umożliwia nawiązanie cennych relacji biznesowych i rozwój Twojej działalności.

The Leisure Show 2018 – zorganizowane obok The Hotel Show Dubai – to nie tylko wystawa, ale również szereg wydarzeń na żywo, konferencji, warsztatów, konkursów dla architektów, projektantów, deweloperów, dystrybutorów.

Rynek hotelarsko-rozrywkowy regionu GCC pozostaje aktywny i charakteryzuje się stałym napływem inwestycji hotelarskich i obiektów turystycznych. Wartość branży hotelarskiej i rekreacyjnej szacowana jest obecnie na 178,8 miliarda USD, a dalszy wzrost zapewnia wzrost liczby ludności i organizacja najważniejszych wydarzeń globalnych, takich jak Expo 2020 w Dubaju.

Dołącz do nas 16 – 18 września 2018!

Aby uzyskać więcej informacji napisz lub zadzwoń.

Kontakt

Telefon

+48 694 495 151

E-mail

contact@mwptrade.com

Administratorem danych osobowych jest MWP Trade Monika Węgrzyn, Wilczyńskiego 7, 32-700 Bochnia.